Watcher (6.x-1.3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Comments
fil: Mga puna

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong

en: Post
fil: Paskil

en: !time ago
fil: !time ang nakalipas

en: 1 new | @count new
fil[0]: 1 bago
fil[1]: @count bago
