Watcher (6.x-1.3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Post
hi: पोस्ट

en: You must enter a valid e-mail address.
hi: वैध ईमेल पता लिखना जरूरी है

en: !time ago
hi: !time पे

en: Other
hi: अन्य

en: 1 new | @count new
hi[0]: १ नया
hi[1]: @count नया

en: unlimited
hi: असीमित

en: Testing
hi: परिक्षण
