Watcher (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Remove
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Statistics
kk: Статистика

en: Post
kk: Жазба

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа
