Watcher (6.x-1.3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Post
km: ប្រកាស

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
