Watcher (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Remove
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Statistics
mn: Статистик

en: Post
mn: Бичлэг

en: !time ago
mn: !time өмнө
