Watcher (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Post
mr: लेख

en: You must enter a valid e-mail address.
mr: तुम्ही योग्य ईमेल पत्ता एंटर करायलाच हवा

en: 1 new | @count new
mr[0]: १ नवीन
mr[1]: @count नवीन
