Watcher (6.x-1.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Remove
nn: Fjern

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: You must enter a valid e-mail address.
nn: Du må oppgje ei gyldig e-post adresse.

en: !time ago
nn: !time sidan

en: Other
nn: Andre

en: 1 new | @count new
nn[0]: 1 ny
nn[1]: @count nye
