Watcher (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Remove
ro: Elimină

en: Comments
ro: Comentarii

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Statistics
ro: Statistici

en: Post
ro: Postare

en: You must enter a valid e-mail address.
ro: Trebuie sa introduci o adresa de e-mail validă.

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Other
ro: Altele

en: Notifications
ro: Notificări

en: 1 new | @count new
ro[0]: 1 nou
ro[1]: @count noi
ro[2]: @count noi

en: unlimited
ro: nelimitat

en: Testing
ro: Testare

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail
