Watcher (6.x-1.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Remove
sq: Hiq

en: Comments
sq: Komente

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Post
sq: Dërgimi

en: You must enter a valid e-mail address.
sq: Duhet të jepni një adresë të vlefshme e-mail.

en: !time ago
sq: !time më parë

en: Other
sq: Tjetër

en: 1 new | @count new
sq[0]: 1 e ri
sq[1]: @count të reja
