Watcher (6.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса
