Watcher (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Post
te: టపా

en: !time ago
te: !time క్రితం

en: Other
te: ఇతర

en: 1 new | @count new
te[0]: 1 కొత్తది
te[1]: @count కొత్తవి

en: Help Page
te: సహాయపు పుట
