Watcher (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Remove
uk: Вилучити

en: Comments
uk: Коментарі

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Statistics
uk: Статистика

en: Post
uk: Допис

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: unlimited
uk: необмежено

en: Testing
uk: Тестування

en: nothing
uk: нічого

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Stop watching
uk: Зупинити перегляд

en: Stop watching this post.
uk: Зупинити перегляд цього запису.

en: My Watched Posts
uk: Записи, за якими я стежу

en: Watcher
uk: Спостерігач

en: Watchable Content Types
uk: Типи матеріалів з можливістю перегляду

en: Select the content types that may be watched.
uk: Виберіть типи матеріалів, які можуть бути переглянуті.

en: You haven't selected any watchable content types. This module will not work until you do so.
uk: Ви не вибрали жоден тип матеріалу, який може проглядатися. Цей модуль не буде працювати поки ви цього не зробите.

en: Display Settings for Personal Binder
uk: Відображати параметри для Особистого Палітурника

en: Click here to view your personal binder
uk: Натисніть тут, щоб переглянути ваш особистий палітурник

en: Text at the top of the Personal Binder page
uk: Текст нагорі сторінки Особистого Палітурника

en: Settings for the table of posts
uk: Настроювання для таблиці записів

en: Display Last Updated Column
uk: Відображати стовпець Остання Зміна

en: Display Post Author Column
uk: Відображати стовпець Автор Запису

en: Message Header
uk: Заголовок повідомлення

en: Sharing
uk: Обмін

en: Your email address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Watch
uk: Спостерігати

en: Unwatch
uk: Не спостерігати

en: new comments
uk: нові коментарі

en: updates
uk: оновлення

en: notification | notifications
uk[0]: сповіщення
uk[1]: сповіщення
uk[2]: сповіщення
