Watcher (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Remove
vi: Xoá

en: Comments
vi: Bình luận

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Post
vi: Bài gửi

en: You must enter a valid e-mail address.
vi: Bạn phải nhập một địa chỉ thư điện tử hợp lệ.

en: !time ago
vi: !time trước

en: Other
vi: Khác

en: Notifications
vi: Thông báo

en: 1 new | @count new
vi[0]: @count mới

en: unlimited
vi: không giới hạn

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: nothing
vi: không có gì

en: Message Header
vi: Dòng đầu Thư

en: Sharing
vi: Dùng chung
