Watcher (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Remove
fa: حذف

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Statistics
fa: آمار

en: Post
fa: پست

en: You must enter a valid e-mail address.
fa: شما باید یک نشانی پست الکترونیک معتبر وارد کنید.

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Other
fa: ساير

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: 1 new | @count new
fa[0]: 1 جدید
fa[1]: @count جدید

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Testing
fa: آزمایش

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: new comments
fa: دیدگاه‌های جدید
