Watcher (6.x-1.3) - en to hu translation catalogue (101 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Post
hu: Tartalom

en: You must enter a valid e-mail address.
hu: Érvényes e-mail címet kell megadni.

en: !time ago
hu: !time

en: Other
hu: Egyéb

en: Notifications
hu: Értesítések

en: 1 new | @count new
hu[0]: 1 új
hu[1]: @count új

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Testing
hu: Tesztelés

en: nothing
hu: semmi

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Stop watching
hu: Figyelés befejezése

en: Stop watching this post.
hu: A tartalom figyelésének befejezése.

en: My Watched Posts
hu: Figyelt tartalmak

en: Watched Posts
hu: Figyelt tartalmak

en: Watcher
hu: Figyelő

en: Notifications were sent on cron.
hu: Értesítések elküldve időzített (cron) feladattal.

en: Watch Toggle Link
hu: Figyelő Ki- és Bekapcsoló Hivatkozás

en: Display Last Updated Column
hu: Legutóbb frissítve oszlop megjelenítése

en: Display Post Author Column
hu: Szerző oszlop megjelenítése

en: Settings for Email Notifications
hu: Email értesítés beállítások

en: Enable Email Notifications
hu: Email értesítés engedélyezése

en: Messages are sent
hu: Elküldött üzenetek

en: on cron (recommended for large sites)
hu: időzített feladatként (nagy weboldalak esetén javasolt)

en: instantaneously and for limited number of seconds (recommended for small to medium sites)
hu: azonnal vagy meghatározott másodpercen belül (kis illetve közepes nagyságú weboldalak esetén javasolt)

en: 25% of comment
hu: Hozzászólás 25%-a

en: 50% of comment
hu: Hozzászólás 50%-a

en: 75% of comment
hu: Hozzászólás 75%-a

en: 100 characters of comment
hu: Hozzászólás 100 karaktere

en: 200 characters of comment
hu: Hozzászólás 200 karaktere

en: 300 characters of comment
hu: Hozzászólás 300 karaktere

en: 400 characters of comment
hu: Hozzászólás 400 karaktere

en: entire comment
hu: Teljes hozzászólás

en: Notification Message Templates
hu: Értesítő üzenet minták

en: Message Header
hu: Üzenet fejléc

en: Additional Tokens for Header
hu: Egyéb vezérjelek a fejlécben

en: Message Footer
hu: Üzenet lábléc

en: <p>The following tokens are available:</p><ul><li>[node-url]</li></ul>
hu: <p>A következő vezérjelek érhetők el:</p><ul><li>[node-url]</li></ul>

en: Message Body for New Comments
hu: Üzenet szövege új hozzászólás esetén

en: <p>The following tokens are available:</p><ul><li>[comment-excerpt]</li><li>[node-url]</li><li>[comment-url]</li><li>[comment-reply-url]</li></ul>
hu: <p>A következő vezérjelek érhetők el:</p><ul><li>[comment-excerpt]</li><li>[node-url]</li><li>[comment-url]</li><li>[comment-reply-url]</li></ul>

en: Additional Tokens for Comments
hu: Egyéb vezérjelek hozzászólásokhoz

en: These will set the defaults in every user's personal settings. Settings you make here will affect the settings of every user that hasn't customized his or her settings. This setting will currently affect <strong>!numusers</strong> users who have not customized their settings.
hu: Ezek minden egyes felhasználó alapbeállításait határozzák meg. Minden itt végrehajtott változtatás kihat az összes olyan felhasználóra, aki nem változtatta meg a beállításait. Jelenleg <strong>!numusers</strong> számú felhasználó érintett.

en: Help Page
hu: Súgó

en: Number of notifications in queue
hu: Várakozó értesítések száma

en: User Settings Table
hu: Felhasználói beállítások táblázata

en: Number of users that have changed their user settings
hu: Azon felhasználók száma, akik változtattak beállításaikon

en: Number of users that use default user settings
hu: Az alapbeállítást használó felhasználók száma

en: Your currently selected method for sending notifications in queue is <strong>!method</strong>.
hu: A beállított mód az értesítések elküldésére: <strong>!method</strong>.

en: There are currently <strong>!num</strong> !notification_plural in the queue.
hu: Jelenleg <strong>!num</strong> darab értesítés várakozik.

en: Click here to SEND messages in queue
hu: Ide kattintva a várakozási sorban lévő értesítések elküldésre kerülnek

en: Click here to EMPTY queue
hu: Ide kattintva a várakozási sorban lévő értesítések törlésre kerülnek

en: TEST: Post has been updated
hu: TESZT: Tartalom frissítve

en: No nodes exist. You need to create at least one.
hu: Tartalom nem található, legalább egyet létre kell hozni.

en: TEST: New comment posted
hu: TESZT: új hozzászólás

en: No comments exist. You need to make at least one.
hu: Hozzászólás nem található, legalább egyet létre kell hozni.

en: !username's Watched Posts
hu: !username figyelt tartalmai

en: Post Added
hu: Tartalom hozzáadva

en: Email Notification Settings
hu: Email értesítés beállítások

en: Watch Automatically
hu: Automatikus figyelés

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Save my settings
hu: Beállítások mentése

en:  about "!nodetitle"
hu:  "!nodetitle" leírása

en: New comment posted!aboutnodetitle!sitename
hu: Új hozzászólás: !aboutnodetitle!sitename

en: Go to your list of watched posts
hu: A figyelt tartalmak listájához

en: administer watcher
hu: watcher adminisztrációja

en: use watcher
hu: watcher használata

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: Message Footer for Anonymous Users
hu: Üzenet lábléc névtelen felhasználók számára

en: <p>The text above will be appended to confirmation messages sent to anonymous users when they start watching a node. Links for stopping watching this or every node the user watches and user's IP address are automatically prepended to this text.</p><ul><li>[user-ip]</li><li>[stop-watching-url]</li><li>[stop-watching-all-url]</li></ul>
hu: <p>A fenti szöveg névtelen felhasználók részére küldött megerősítő üzenetekhez kerül hozzáadásra, figyelés indítása esetén. Hivatkozások a figyelés leállítására az adott ill. minden tartalom esetén melyet az illető figyel, valamint az illető IP-címe automatikusan elhelyezésre kerül e szöveg elé. A következő vezérlőjelek alkalmazhatók:</p><ul><li>[user-ip]</li><li>[stop-watching-url]</li><li>[stop-watching-all-url]</li></ul>

en: Additional Tokens for Footers
hu: További vezérlőjelek a lábléchez

en: Message Body for Confirmation Messages
hu: Megerősítő üzenet szövegtörzse

en: There are no notifications in the queue.
hu: Nem található értesítés a várólistán.

en: Number of registered users that watch nodes
hu: Regisztrált felhasználók száma, akik valamilyen tartalmat figyelnek.

en: Number of anonymous users that watch nodes
hu: Névtelen felhasználók száma, akik valamilyen tartalmat figyelnek.

en: Your settings are currently defaults, as set by the site owner. Save these settings to customize them.
hu: Beállításai jelenleg a rendszer alapbeállításait tartalmazzák. Mentsen, hogy egyedi felhasználói beállításai legyenek.

en: for updates and new comments
hu: frissítésekhez és új hozzászólásokhoz

en: for new comments
hu: új hozzászólásokhoz

en: for updates
hu: frissítésekhez

en: The confirmation message contains your IP address so that in case of abuse the owner of the email account can identify who submitted the form.
hu: A megerősítő üzenet tartalmazza az Ön IP-címét, így zaklatás esetén a postafiók tulajdonosa beazonosíthatja az űrlap kitöltőjét.

en: Stop watching %title
hu: %title figyelésének kikapcsolása

en: Watch %title
hu: %title figyelése

en: Updates and new comments
hu: Frissítések és új hozzászólások

en: Only new comments
hu: Csak új hozzászólások

en: Only updates
hu: Csak frissítések

en: Watch
hu: Figyelés

en: Unwatch
hu: Figyelés kikapcsolása

en: updates and new comments
hu: frissítések és új hozzászólások

en: new comments
hu: új hozzászólások

en: updates
hu: frissítések

en: notification | notifications
hu[0]: értesítés
hu[1]: értesítések

en: 1 notification | @count notifications
hu[0]: 1 értesítés
hu[1]: @count értesítés

en: change own user settings
hu: saját felhasználói beállítások megváltoztatása

en: access help page
hu: súgó elérése

en: access others lists of watched posts
hu: más felhasználók figyelt tartalmak listájának megtekintése
