Watcher (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Remove
it: Elimina

en: Comments
it: Commenti

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Settings
it: Impostazioni

en: Help
it: Aiuto

en: Statistics
it: Statistiche

en: Post
it: Contenuto

en: You must enter a valid e-mail address.
it: Devi inserire un indirizzo e-mail valido.

en: !time ago
it: !time fa

en: Other
it: Altro

en: Notifications
it: Notifiche

en: 1 new | @count new
it[0]: 1 nuovo
it[1]: @count nuovi

en: unlimited
it: illimitati

en: Testing
it: In fase di test

en: nothing
it: nulla

en: Sharing
it: Condivisione

en: Your email address
it: Il tuo indirizzo e-mail
