Watcher (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Other
my: အခြား
