Watcher (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Remove
pt: Remover

en: Comments
pt: Comentários

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Settings
pt: Definições

en: Help
pt: Ajuda

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Other
pt: Outro

en: Testing
pt: Testando

en: Your email address
pt: O seu endereço de email
