Watcher (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Remove
sv: Ta bort

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Statistics
sv: Statistik

en: Post
sv: Inlägg

en: You must enter a valid e-mail address.
sv: Du måste ange en giltig e-postadress.

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Other
sv: Övriga

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: 1 new | @count new
sv[0]: 1 nytt
sv[1]: @count nya

en: unlimited
sv: obegränsad

en: Testing
sv: Test

en: nothing
sv: ingenting

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Stop watching
sv: Sluta bevaka

en: Stop watching this post.
sv: Sluta bevaka detta inlägg.

en: My Watched Posts
sv: Mina bevakade inlägg

en: Watched Posts
sv: Bevakade inlägg

en: Watcher
sv: Bevakare

en: Watchable Content Types
sv: Bevakningsbara innehållstyper

en: Select the content types that may be watched.
sv: Välj de innehållstyper som skall gå att bevaka.

en: Display Settings for Personal Binder
sv: Visningsinställningar för personlig pärm

en: Click here to view your personal binder
sv: Klicka här för att visa din personliga pärm

en: 25% of comment
sv: 25% av kommentaren

en: 50% of comment
sv: 50% av kommentaren

en: 75% of comment
sv: 75% av kommentaren

en: 100 characters of comment
sv: 100 tecken av kommentaren

en: 200 characters of comment
sv: 200 tecken av kommentaren

en: 300 characters of comment
sv: 300 tecken av kommentaren

en: 400 characters of comment
sv: 400 tecken av kommentaren

en: entire comment
sv: hela kommentaren

en: No comments exist. You need to make at least one.
sv: Inga kommentarer existerar. Du måste skapa åtminstone en.

en: Sharing
sv: Delning

en: You are not watching this post, click to start watching
sv: Du bevakar inte detta inlägg, klicka för att börja bevaka.

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: for updates and new comments
sv: för uppdateringar och nya kommentarer

en: for new comments
sv: för nya commentarer

en: for updates
sv: för uppdateringar

en: Stop watching %title
sv: Sluta bevaka %title

en: Enter your email address below to stop watching %title. The form will remember the email you enter until next time.
sv: Skriv in din e-postadress nedan för att sluta bevaka %title. Formuläret kommer att komma ihåg din e-postadress till nästa gång.

en: Watch %title
sv: Bevaka %title

en: Enter your email address below to start watching %title. The form will remember the email you enter until next time. Once you submit the form, a confirmation message will be sent to the email address entered. %ipinfo
sv: Skriv in din e-postadress nedan för att börja bevaka %title. Formuläret kommer att komma ihåg din e-postadress till nästa gång. När du har fyllt i formuläret kommer en bekräftelse skickas till din e-postadress. %ipinfo

en: What to watch for
sv: Vad som skall bevakas

en: Updates and new comments
sv: Uppdateringar och nya kommentarer

en: Only new comments
sv: Bara nya kommentarer

en: Only updates
sv: Bara uppdateringar

en: Choose to be informed about new comments, updates (this post being changed) or both.
sv: Välj om du ska bli informerad om nya kommentarer, uppdateringar (förändringar till detta inlägg) eller båda.

en: Watch
sv: Bevaka

en: Unwatch
sv: Sluta bevaka

en: You are no longer watching %ntitle. <strong><a href="!undo">Undo</a></strong>
sv: Du bevakar inte längre %ntitle. <strong><a href="!undo">Ångra</a></strong>

en: updates and new comments
sv: uppdateringar och nya kommentarer

en: new comments
sv: nya kommentarer

en: updates
sv: Uppdateringar

en: You are now watching %ntitle for !what. A message will be sent to the email address you entered (%email) to confirm this action.
sv: Du bevakar nu %ntitle för !what. Ett meddelande kommer skickas till din e-postadress (%email) för att bekräfta detta.
