Watchlist (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Created
af: Geskep

en: No users available.
af: Geen gebruikers beskikbaar nie.

en: No users selected.
af: Geen gebruikers gekies nie.

en: Deleted
af: Uitgewis
