Watchlist (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: No users selected.
az: Heç bir istifadəçi seçilməyib.

en: Deleted
az: Silindi
