Watchlist (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: No users available.
bg: Няма достъпни потребители

en: No users selected.
bg: Няма избрани потребители

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Watchlist
bg: Списък за наблюдение
