Watchlist (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: No users selected.
bo: སྤྱོད་མཁན་གཅིག་ཀྱང་བདམས་མེད།

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ
