Watchlist (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: No users available.
cs: Žádní uživatelé.

en: No users selected.
cs: Žádní uživatelé nejsou vybráni.

en: Deleted
cs: Smazáno
