Watchlist (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: No users available.
de: Keine Benutzer verfügbar.

en: No users selected.
de: Keine Benutzer ausgewählt.

en: Deleted
de: Gelöscht

en: View:
de: Ansicht:

en: The
de: Die

en: Everyone
de: Jeder

en: Edit:
de: Bearbeite:

en: Add a user
de: Benutzer hinzufügen

en: User details
de: Benutzer-Details
