Watchlist (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: No users available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.

en: No users selected.
el: Κανένας επιλεγμένος χρήστης.

en: Deleted
el: Διαγραμμένο
