Watchlist (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Created
eo: Kreita

en: No users available.
eo: Neniuj uzantoj disponeblaj.

en: No users selected.
eo: Neniuj uzantoj elektitaj.

en: Deleted
eo: Forigita
