Watchlist (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: No users available.
es: No hay usuarios disponibles.

en: No users selected.
es: No hay usuarios seleccionados.

en: Deleted
es: Eliminado

en: Watchlist
es: Lista de vigilancia

en: Everyone
es: Todos
