Watchlist (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: No users available.
eu: Ez dago erabiltzailerik.

en: No users selected.
eu: Ez dira erabiltzaileak aukeratu.

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Everyone
eu: Edozein
