Watchlist (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: No users available.
hi: कोई सदस्य नहीं है।

en: No users selected.
hi: कोई सदस्य चुने हुए नहीं है।

en: Deleted
hi: मिटाया गया
