Watchlist (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: No users available.
hu: Nincs elérhető felhasználó

en: No users selected.
hu: Nincs kiválasztott felhasználó.

en: Deleted
hu: Törölt

en: Watchlist
hu: Megfigyelőlista

en: Everyone
hu: Mindenki

en: - Select One -
hu: - Kiválasztás -
