Watchlist (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: No users available.
is: Engir notendur eru til staðar.

en: No users selected.
is: Engir notendur valdir.
