Watchlist (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: No users available.
ja: 該当するユーザーはいません。

en: No users selected.
ja: ユーザーが選択されていません。

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Everyone
ja: 全員
