Watchlist (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Created
kk: Құрылған

en: No users available.
kk: Қол жетімді пайдалынушылар жоқ

en: No users selected.
kk: Қолданушылар таңдалған жоқ.

en: Deleted
kk: Жойылған
