Watchlist (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: No users selected.
ku: هیچ بەکارهێنەرێک دەسنیشان ناکراوە.

en: Deleted
ku: سڕایەوە
