Watchlist (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: No users available.
oc: Cap d'utilizaire pas disponible.

en: No users selected.
oc: Cap d'utilizaire pas seleccionat.

en: Deleted
oc: Suprimit
