Watchlist (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: No users available.
pt: Nenhum usuário disponível.

en: No users selected.
pt: Nenhum usuário foi selecionado.

en: Deleted
pt: Apagado
