Watchlist (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: No users available.
ru: Нет пользователей.

en: No users selected.
ru: Пользователи не выбраны.

en: Deleted
ru: Удалено

en: Everyone
ru: Все
