Watchlist (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: No users available.
sl: Ni uporabnikov

en: No users selected.
sl: Izbrali niste nobenega uporabnika.

en: Deleted
sl: Izbrisano
