Watchlist (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Created
da: Oprettet

en: No users available.
da: Ingen brugere tilgængelige.

en: No users selected.
da: Ingen brugere valgt.

en: Deleted
da: Slettet
