Watchlist (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: No users available.
ug: ئەزا يوق

en: No users selected.
ug: ئەزا تاللانمىدى

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
