Watchlist (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: No users selected.
uk: Жодного користувача не вибрано.

en: Deleted
uk: Видалено

en: View:
uk: Перегляд:

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: Edit:
uk: Редагування:
