Watchlist (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: No users available.
ar: لا مستخدمين.

en: No users selected.
ar: لا مستخدمين مختارين.

en: Deleted
ar: محذوف
