Watchlist (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: No users available.
ast: Nun hai usuarios disponibles.

en: No users selected.
ast: Nun s'esbilló nengún usuariu.

en: Deleted
ast: Desaniciáu
