Watchlist (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: No users selected.
be: Няма выбраных карыстальнікаў.

en: Deleted
be: Выдалена
