Watchlist (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: No users available.
et: Kasutajaid pole.

en: No users selected.
et: Ühtki kasutajat pole valitud.

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Everyone
et: Igaüks
