Watchlist (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: No users available.
fa: هیچ کاربری موجود نیست.

en: No users selected.
fa: هیچ کاربری انتخاب نشده است.

en: Deleted
fa: حذف شد

en: ,
fa: ،
