Watchlist (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: No users available.
fi: Yhtään käyttäjää ei ole saatavilla.

en: No users selected.
fi: Yhtään käyttäjää ei ole valittuna.

en: Deleted
fi: Poistettu
