Watchlist (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: No users available.
fr: Aucun utilisateur disponible.

en: No users selected.
fr: Aucun utilisateur sélectionné.

en: Deleted
fr: Supprimé

en: View:
fr: Vue :

en: The
fr: Le

en: Everyone
fr: Tout le monde

en: Add a user
fr: Ajouter un utilisateur
