Watchlist (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: No users available.
gl: Ningún usuario dispoñible

en: No users selected.
gl: Ningún/ha usuario/a seleccionado/a.

en: Deleted
gl: Borrado
